Farby

Dach

Dach jest metaforą bezpieczeństwa dla nas i naszych bliskich dlatego warto dbać o jego wygląd i kondycje, stosując jakościowe farby. Decydując się na malowanie swojego dachu wybierzmy produkty o najdłuższej trwałości, te które dadzą nam najlepszy efekt estetyczny i zadbają o odpowiednie jego zabezpieczanie.

szczegóły >

Ceramika

Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy farby do powierzchni ceramicznych najwyższej jakości. Po latach jakie poświeciliśmy na badania powierzchni ceramicznej możemy się poszczycić farbą, która nawiązuje bardzo dobrą przyczepność z tego typu podłożem. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty w procesie malowania jako producent zalecamy stosowanie produktu KER-DURGRUNT.

szczegóły >

Kostka brukowa

Kostka brukowa bardzo szybko ulega wszelkim zabrudzeniom i trudno utrzymać ją w estetycznym stanie. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczaniu kostki zanim wyleje się na nią olej lub inna tłusta substancja. Impregnacja daje nam taką możliwość. Zaimpregnowana kostka charakteryzuję się warstwą hydrofobową i zmniejszoną nasiąkliwością powierzchni.

szczegóły >

Metal

Metal jest materiałem niezwykle twardym i trwałym. Dla każdego z nas materiał ten stanowi symbol czegoś trwałego i niemalże wiecznego. Niestety jak wszystko posiada on również słaby punkt jakim jest głównie atakująca go, niezwykle skutecznie, rdza. Firma BEKERFARB stworzyła gamę produktów dedykowanych do malowania powierzchni metalowych o silnych właściwościach zabezpieczających.

szczegóły >

Elewacja

Produkty zewnętrzne są niezwykle wymagającymi produktami. Technolodzy BEKERFARB bazując na swoim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości farb do malowania dachów opracowali także odpowiednie receptury farb elewacyjnych. Nasze produkty nie tylko poprawią estetyczny wygląd Państwa domu, ale także będą chronić go przed wilgocią i zapewnią odpowiedni bilans cieplny.

szczegóły >

Beton

Beton jest materiałem niezwykle trwałym i jest w stanie znieść wiele prób wytrzymałościowych, ale jest jedna próba której nie jest się w stanie oprzeć i jest nią czas. Można się z tym pogodzić lub w jakimś stopniu zapobiec. Firma BEKERFARB z myślą o tym materiale stworzyła gamę produktów zabezpieczającą powierzchnię betonowe, poprawiające jej atuty wizualne oraz wzmacniające wiązania struktury betonu.

szczegóły >